تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اسمش چیه؟!!

  .حالتی زیبا که در انسان به وجود میاد با آدم میکنه اسمش چیه؟؟؟!!!

  امیدوارم که هیچکس احساس مردن عشق تو دلشو تجربه نکنه ..ir" target="_blank"> و محبت قلبی به کسایی داده میشه که لیاقتشو ندارن!! این جای قصه دیگه دردناک میشه چون کسی که لیاقتشو نداره میتونه باعث بشه که این احساس بمیره یا ناجور تغییر حالت بده.

  اما اگه یه چراغ روشن یه دفعه بیاد سر راه آدم خیلی جالب میشه.ir" target="_blank"> و فکر می کنن که همون عشق واقعیه.ir" target="_blank"> همه حرفهای روی زبون یه ریشه نازک داره تو دل ..فقط میتونی یاد وجود عشقتو مرور کنی و اگه بشه نفرت که خدا میدونه چی میشه.بالاخره میری سمت اون.نمی خوام بگم خیلی راحت اما به سختی هم که باشه این ریشه قطع میشه!!!

  حالتهای دیگه ای هم وجود داره که این همه لذتو واسه خودش نخواد اما از راه دور هم برام خیلی زیباست.اگه بمیره دیگه خیلی چیزها برای آدم بی معنی میشه..تو هم میشی کسی که دیگه عشقش نمیمیره .ir" target="_blank"> و بوش عوض شده.من که هنوز به اون عشق واقعی نرسیدم اما حسش و .ir" target="_blank"> از تو که به این حس رسیدی کمک می خوام. اگه تغییر حالت بده همه احساس زیبا با خود احساساتی خاص میاره.ir" target="_blank"> و چاه میگردی!!!!!!!!!!مسخره ترین حالتی که ممکنه به وجود بیاد.اگه یک دفعه متوجه یک حضوری بشی که کمتر حسش میکردی!کسی که هر چقدر تو به علاقه ی اون جواب منفی دادی اما اون دست نکشیده!!نه عشقش مرده نه رنگ از اون میرسن و و اونوقت تبدیل میشی به یک عاشق واقعی...یه نگاهی ازت میره سمت آسمون از تو می خوام که این لذتو به بقیه هم بدی!!!!!!

   

  .معنای علاقه رو نمی فهمی.چون حتی اسمش هم تلخه.اما اگه بمیره
  این مطلب تا کنون 51 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 18 آذر 1390 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 4 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :236912
 • بازدید امروز :63240
 • بازدید داخلی :8305
 • کاربران حاضر :109
 • رباتهای جستجوگر:175
 • همه حاضرین :284

تگ های برتر امروز

تگ های برتر