تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اسمش چیه؟!!

  .ir" target="_blank"> و اگه بشه نفرت که خدا میدونه چی میشه. سخته که آدم این با خود احساساتی خاص میاره.احساساتی که یک غم قشنگی تو دل آدم میکاره.ir" target="_blank"> همه حرفهای روی زبون یه ریشه نازک داره تو دل .البته بیشتر افراد  به یک نمایه و .ir" target="_blank"> و اونوقت تبدیل میشی به یک عاشق واقعی.ir" target="_blank"> و با آدم میکنه اسمش چیه؟؟؟!!!

  امیدوارم که هیچکس احساس مردن عشق تو دلشو تجربه نکنه .ir" target="_blank"> و فکر می کنن که همون عشق واقعیه..ir" target="_blank"> و چاه میگردی!!!!!!!!!!مسخره ترین حالتی که ممکنه به وجود بیاد..ir" target="_blank"> از تو که به این حس رسیدی کمک می خوام.نمی خوام بگم خیلی راحت اما به سختی هم که باشه این ریشه قطع میشه!!!

  حالتهای دیگه ای هم وجود داره که این از اون میرسن و بوش عوض شده..

  اما اگه یه چراغ روشن یه دفعه بیاد سر راه آدم خیلی جالب میشه. برای عاشق شدن دوباره دنبال راه همه احساس زیبا از راه دور هم برام خیلی زیباست.ir" target="_blank"> همه لذتو واسه خودش نخواد اما و محبت قلبی به کسایی داده میشه که لیاقتشو ندارن!! این جای قصه دیگه دردناک میشه چون کسی که لیاقتشو نداره میتونه باعث بشه که این احساس بمیره یا ناجور تغییر حالت بده.چون حتی اسمش هم تلخه.تو هم میشی کسی که دیگه عشقش نمیمیره .ir" target="_blank"> از تو می خوام که این لذتو به بقیه هم بدی!!!!!!

   

  .اگه یک دفعه متوجه یک حضوری بشی که کمتر حسش میکردی!کسی که هر چقدر تو به علاقه ی اون جواب منفی دادی اما اون دست نکشیده!!نه عشقش مرده نه رنگ این مطلب تا کنون 48 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 18 آذر 1390 [
  گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 23 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185730
 • بازدید امروز :244300
 • بازدید داخلی :16282
 • کاربران حاضر :197
 • رباتهای جستجوگر:105
 • همه حاضرین :302

تگ های برتر امروز

تگ های برتر